16. MEĐUNARODNI TURNIR AGRAM

2018

Održava se u dvorani prirodoslovna škola VLADIMIR PRELOG

13.01 - Seniorke

14.01. - U17 (2001 i mlađe)

21.01. - U15 (2003 i mlađe)

21.01. - U13 (2005 i mlađe)

 

Poznati sudionici i grupe 16 Agramovog turnira


SENIORKE

SKUPINA A SKUPINA B SKUPINA C SKUPINA D
Agram Pomurje SNK St. Polten Sarajevo
Ekonomist Dragon Maribor Rijeka
Katarina Kolubara Dinamo Lepoglava
SUBOTA 13.01.2018
09.00 Agram Ekonomist 8:0
09.30 AGRAM II Kolubara 2:1
10.00 SNK St. Polten Dinamo 2:1
10.30 Sarajevo Lepoglava 8:0
11.00 Agram Katarina 5:0
11.30 Pomurje AGRAM II 4:1
12.00 SVEČANO OTVARANJE
12.15 SNK St. Polten Maribor 9:1
12.45 Sarajevo Rijeka 5:1
13.15 Ekonomist Katarina 3:1
13.45 Pomurje Kolubara 4:0
14.15 Maribor Dinamo 0:7
14.45 Rijeka Lepoglava 1:3

 


GRUPA  A
GRUPA  B
1 AGRAM 2 2 0 0 13:0 6 1 POMURJE 2 2 0 0 8:1 6
2 EKONOMIST 2 1 0 1 3:9 3 1 AGRAM  II 2 1 0 1 3:6 3
2 KATARINA ZRINSKI 2 0 0 2 1:8 0 3 KOLUBARA 2 0 0 2 1:6 0

GRUPA  C
GRUPA D
1 ST. POLTEN 2 2 0 0 11:1 6 1 SARAJEVO 2 2 0 0 13:1 6
2 DINAMO 2 1 0 1 8.2 3 2 LEPOGLAVA 2 1 0 1 4:6 3
2 MARIBOR 2 0 0 2 1:16 0 3 RIJEKA 2 0 0 2 1:11 0

Polufinalisti se odabiru žrijebom

15.15 A1 AGRAM B2  AGRAM  II 5:2
15.45 C1 ST. POLTEN D2 LEPOGLAVA 4:1
16.15 A2 EKONOMIST B1 POMURJE 2:3
16.45 C2 DINAMO D1 SARAJEVO 0:4
17.15 1/2 AGRAM 1/2 POMURJE 2:0
17.45 1/2 SARAJEVO 1/2 ST. POTEN 2:3
18.15 Eksibicija
18.45 ZA 3 MJESTO SARAJEVO - POMURJE 9:2
19.15 ZA 1 MJESTO AGRAM-ST. POLTEN 0:4

NAJBOLJI STRIJELAC: SELMA KAPETANOVIĆ (7 golova)  -  SARAJEVO

NAJBOLJA GOLMANICA: ABIROL - ST. POLTEN

NAJBOLJA IGRAČICA: MEJREMA MEDIĆ - SARAJEVO

 

U17

SKUPINA A SKUPINA B SKUPINA C SKUPINA D
Agram Sarajevo Ferencvaroš Pomurje
Pregrada Maribor Napredak Breznica
Ajdovština Dinamo Rijeka Dragon
4 Rijeke
NEDJELJA 14.01.2018
09.00 Agram Pregrada 0:0
09.25 Sarajevo Dinamo 2:2
09.55 4 Rijeke Ajdovština 0:5
10.20 Ferencvaroš Napredak 1:1
10.50 Pomurje Agram II 4:0:
11.20 Sarajevo Maribor 3:2
11.50 Agram Ajdovština 3:2
12.15 Ferencvaroš Rijeka 2:2
12.40 Pomurje Breznica 9:0
13.20 Pregrada Ajdovština 14:
13.45 Agram 4 Rijeke 3:1:
14.10 Maribor Dinamo 0:0
14.40 Napredak Rijeka 3:0
15.10 Breznica Agram II 2:0
15.40 Pregrada 4 Rijeke 3:0

Polufinalisti se odabiru žrijebom


GRUPA  A 1 GRUPA  B
1 AGRAM 3 2 1 0 6:3 7 SARAJEVO 2 2 0 0 5:4 4
2 PRIMORJE 3 2 0 1 11:04 6 DINAMO 2 0 2 0 2:2 2
2 PREGRADA 3 1 1 1 4:4 4 MARIBOR 2 0 0 1 2:3 1

GRUPA  C 1 GRUPA D
1 NAPREDAK 2 1 1 0 4.1 4 POMURJE 2 2 0 0 13:0 6
2 FERENCVAROŠ 2 0 1 1 3:3 2 BREZNICA 2 1 0 1 2:9 3
2 RIJEKA 2 0 0 0 2:5 1 AGRAM  II 2 0 0 2 0:6 0

 

16.10 A1 AGRAM B2 DINAMO 5:2
16.40 C1 NAPREDAK D2BREZNICA 1:0
17.10 A2 PRIMORJE B1 SARAJEVO 1:4
17.40 C2 FERENCVAROŠ D1 POMURJE 0:3:
18.10 POLUFINALE 1 AGRAM - SARAJEVO 3:2
18.40 POLUFINALE 2 POMURJE - NAPREDAK 4:1
19.10 ZA 3 MJESTO SARAJEVO - NAPREDAK 3:1
19.40 ZA 1 MJESTO AGRAM - POMURJE 0:4

 

NAJBOLJI STRIJELAC: LUANA ZAJMI (POMURJE) 8 GOLOVA

NAJBOLJA GOLMANICA: JOVANA PETROVIĆ (NAPREDAK)

NAJBOLJA IGRAČICA: KAJA KOROŠEC (POMURJE)

 

U15 i U13

SKUPINA A SKUPINA B SKUPINA C --- SKUPINA D SKUPINA  E
Agram Crvena Zvezda Ferencvaroš
Agram Ferencvaroš
Maribor Pregrada Pomurje Rijeka Crvena Zvezda
4 Rijeke Agram II Rijeka Pomurje Agram II


"="">">

NEDJELJA 21.01.2018
09.00 A Agram 4 Rijeke 2:0
09.25 B Crvena Zvezda Pregrada 3:0
09.50 C Ferencvaroš Pomurje 2:0
10.15 D Agram Pomurje 1:1
10.40 E Ferencvaroš Crvena Zvezda 1:1
11.05 A Agram Maribor 2:0
11.30 B Crvena Zvezda Agram II 5:0
11.55 C Ferencvaroš Rijeka 1:1
12.20 D Agram Rijeka 3:0
12.45 E Agram II Crvena Zvezda 0:5
13.10 A Maribor 4 Rijeke 2:2
13.35 B Pregrada Agram II 2:0
14.00 C Pomurje Rijeka 1:4
14.25 D Rijeka Pomurje 0:0
14.50 E Ferencvaroš Agram II 3:0

 


GRUPA  A 1 GRUPA  B
1 Agram 2 2 0 0 4:0 6 Crvena Zvezda 2 2 0 0 8:0 6
2 Maribor 2 0 1 1 1:2 1 Pregrada 2 1 0 1 2:3 3
2 4 Rijeke 2 0 1 1 1:2 1 Agram II 2 0 0 1 0:7 0

 


GRUPA  C 1 GRUPA D
1 Rijeka 2 1 1 0 5:2 4 Agram 2 1 1 0 4:1 4
2 Ferencvaroš 2 1 1 0 3:1 4 Pomurje 2 0 2 0 1:1 2
2 Pomurje 2 0 0 2 1:6 0 Rijeka 2 0 1 1 0:3 1
GRUPA  E
1 Crvena Zvezda 2 1 1 0 6:1 4
2 Ferencvaroš 2 1 1 0 1:1 4
3 Agram II 2 0 0 2 0:8 0

 

15.20 Polufinale U15 AGRAM - RIJEKA 4:0
15.45 Polufinale U15 CRVENA ZVEZDA - FERENCVAROŠ 2:2 - (5:6)
16.10 Polufinale U13 POMURJE - AGRAM 0:2
16.35 Polufinale U13 CRVENA ZVEZDA - FERENCVAROŠ 3:0
17.00 Za 3 mjesto U15 CRVENA ZVEZDA - RIJEKA 0:1
17.25 Za 3 mjesto U13 POMURJE - FERENCVAROŠ 3:0
17.50 Za 1 mjesto U13 AGRAM - CRVENA ZVEZDA 0:2
18.15 Za 1 mjesto U15 AGRAM - FERENCVAROŠ 0:1
18.40


NAJBOLJI STRIJELAC U15:  ANA JAKOBAŠIĆ -  AGRAM

NAJBOLJA GOLMANICA U15: TAMARA PILIJA - AGRAM

NAJBOLJA IGRAČICA U15: DIANA NEMETH - FERENCVAROŠ

------------------------------------------------------------------------------------

NAJBOLJI STRIJELAC U13:  NINA MATEJIĆ - CRVENA ZVEZDA

NAJBOLJA GOLMANICA U13: LARA UDOVIĆ - RIJEKA

NAJBOLJA IGRAČICA U13: NINA MATEJIĆ - CRVENA ZVEZDA

 

 

 

Ženski nogometni klub Agram upisuje nove članice:

2010, 2009, 2008, 2007, 2006,  godište i mlađe za ligu limačica

2005, 2004, 2003, za ligu  pionirka

i

i sve ostale djevojke koje su zainteresirane za igranje nogometa

Sve informacije i prijave na broj mob: 091 45 55 030 trener Ivica

i 098 775 986 Željko

 

 

TRENINZI 22.01. - 28.01.

Kategorije Ponedjeljak utorak Srijeda Četvrtak petak Subota Nedjelja
Limačice
U8 i U10

21.00

DVVORANAPREČKO

20.00

DVVORANA PREČKO

DOBERMAN

VELESAJAM

DOBERMAN

VELESAJAM


Početnice
21.00 20.00 -

-

 

Pionirke

 

SLOBODNO 18.30 SLOBODNO 18.30 19.30

SHPAOLIN

11.00

DOBERMAN

Kadetkinje
U17
19.30 SLOBODNO 19.30 SLOBODNO 19.30 -

-

Seniorke 19.30 SLOBODNO 19.30 SLOBODNO 19.30 -

-

 

 

 

Najmlađe agramerke koje se natječu u ligi ZNS-a s dječacima u ligi mlađih

pionira PRVAKINJE drugi puta za redom uvjerljivo s 5 bodova prednosti

 

 

 

 

 



 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 


 

 

19
19
19
19

NOVOSTI

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 2 

PRIJAVA