ŽNK Agram

ŽNK Agram

Odigrano

4 : 0

ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Agram

Iza Vage

Prva HNLŽ 19/20

13.10.2019. 15:00

Prva HNLŽ 19/20
Ženski nogometni klub Split
22.09.2019. 11:00
9 : 0
Viktorija
Ženski nogometni klub "Dinamo"
22.09.2019. 15:00
3 : 0
Agram
Lepoglava
22.09.2019. 16:00
0 : 4
Osijek
Katarina Zrinski
22.09.2019. 16:00
0 : 1
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Viktorija
29.09.2019. 00:00
0 : 1
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Osijek
29.09.2019. 00:00
3 : 1
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Ženski nogometni klub Split
29.09.2019. 00:00
7 : 0
Lepoglava
Agram
29.09.2019. 16:00
5 : 1
Katarina Zrinski
Lepoglava
13.10.2019. 00:00
2 : 3
Viktorija
Ženski nogometni klub "Dinamo"
13.10.2019. 00:00
1 : 4
Ženski nogometni klub Split
Katarina Zrinski
13.10.2019. 00:00
0 : 10
Osijek
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
13.10.2019. 15:00
4 : 0
Agram
Viktorija
20.10.2019. 00:00
-- : --
Agram
Osijek
20.10.2019. 00:00
-- : --
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Ženski nogometni klub Split
20.10.2019. 00:00
-- : --
Katarina Zrinski
Lepoglava
20.10.2019. 00:00
-- : --
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Ženski nogometni klub "Dinamo"
27.10.2019. 00:00
-- : --
Viktorija
Katarina Zrinski
27.10.2019. 00:00
-- : --
Lepoglava
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
27.10.2019. 00:00
-- : --
Ženski nogometni klub Split
Agram
27.10.2019. 00:00
-- : --
Osijek
Viktorija
03.11.2019. 00:00
-- : --
Osijek
Ženski nogometni klub Split
03.11.2019. 00:00
-- : --
Agram
Lepoglava
03.11.2019. 00:00
-- : --
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Ženski nogometni klub "Dinamo"
03.11.2019. 00:00
-- : --
Katarina Zrinski
Katarina Zrinski
10.11.2019. 00:00
-- : --
Viktorija
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
10.11.2019. 00:00
-- : --
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Agram
10.11.2019. 00:00
-- : --
Lepoglava
Osijek
10.11.2019. 00:00
-- : --
Ženski nogometni klub Split
Viktorija
17.11.2019. 00:00
-- : --
Ženski nogometni klub Split
Osijek
17.11.2019. 00:00
-- : --
Lepoglava
Agram
17.11.2019. 00:00
-- : --
Ženski nogometni klub "Dinamo"
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
17.11.2019. 00:00
-- : --
Katarina Zrinski
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
24.11.2019. 00:00
-- : --
Viktorija
Katarina Zrinski
24.11.2019. 00:00
-- : --
Agram
Ženski nogometni klub "Dinamo"
24.11.2019. 00:00
-- : --
Osijek
Lepoglava
24.11.2019. 00:00
-- : --
Ženski nogometni klub Split
Viktorija
01.12.2019. 00:00
-- : --
Lepoglava
Ženski nogometni klub Split
01.12.2019. 00:00
-- : --
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Osijek
01.12.2019. 00:00
-- : --
Katarina Zrinski
Agram
01.12.2019. 00:00
-- : --
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Agram
--.--.----
-- : --
Viktorija
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
--.--.----
-- : --
Osijek
Katarina Zrinski
--.--.----
-- : --
Ženski nogometni klub Split
Ženski nogometni klub "Dinamo"
--.--.----
-- : --
Lepoglava
Viktorija
--.--.----
-- : --
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Lepoglava
--.--.----
-- : --
Katarina Zrinski
Ženski nogometni klub Split
--.--.----
-- : --
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Osijek
--.--.----
-- : --
Agram
Osijek
--.--.----
-- : --
Viktorija
Agram
--.--.----
-- : --
Ženski nogometni klub Split
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
--.--.----
-- : --
Lepoglava
Katarina Zrinski
--.--.----
-- : --
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Viktorija
--.--.----
-- : --
Katarina Zrinski
Ženski nogometni klub "Dinamo"
--.--.----
-- : --
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Lepoglava
--.--.----
-- : --
Agram
Ženski nogometni klub Split
--.--.----
-- : --
Osijek
Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. Ženski nogometni klub Split 3 28 9
2. Osijek 3 23 9
3. ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA" 3 9 9
4. Ženski nogometni klub "Dinamo" 3 2 3
5. Agram 3 -7 3
6. Viktorija 3 -18 3
7. Katarina Zrinski 3 -18 0
8. Lepoglava 3 -19 0
# Ime kluba U +/- B
1. HAŠK 5 22 15
2. Agram 5 12 12
3. Rudeš 5 10 12
4. Devetka 5 0 10
5. Sesvete 5 22 9
6. Mladost Buzin 5 3 7
7. Nogometni klub Coerver® Hrvatska 4 6 6
8. Kustošija 5 6 6
9. Hrvatski Dragovoljac 5 6 3
10. Jarun 4 -5 3
11. GRAĐANSKI NOGOMETNI KLUB "ZAGREBAČKI MALI" 5 -37 3
12. Podsused 5 -45 0
# Ime kluba U +/- B
1. Prečko 6 13 16
2. Sesvetski Kraljevec 7 23 15
3. Agram 6 8 13
4. Sava Jakuševec 7 6 12
5. Mladost Buzin 7 5 12
6. Sloga-Gredelj 6 -10 7
7. Brezovica 5 4 6
8. Mladost DD 7 -8 6
9. Jarun 7 -11 3
10. ZET 6 -30 3
# Ime kluba U +/- B
1. Agram 5 85 15
2. Ženski nogometni klub "Dinamo" 5 30 13
3. Ženski nogometni klub "Rijeka" 5 34 12
4. Pregrada 4 11 9
5. 4 RIJEKE KARLOVAC 5 10 9
6. Nogometni klub nogometna škola Međimurje-Čakovec 5 -4 7
7. Lepoglava 4 -6 6
8. ŠNK Frankopan 5 -19 6
9. Odra 5 -45 5
10. Katarina Zrinski 5 -45 3
11. HNK Gorica 5 -40 0
12. Koprivnica 5 -11 -1
# Ime kluba U +/- B
1. Agram 4 43 12
2. Nogometni klub nogometna škola Međimurje-Čakovec 5 34 12
3. Ženski nogometni klub "Dinamo" 4 27 9
4. Lepoglava 4 3 7
5. Katarina Zrinski 4 -11 7
6. Graničar 5 -29 4
7. Koprivnica 4 -21 3
8. Ženski nogometni klub "Rijeka" 3 -9 1
8. Pregrada 0 0 0
8. ŽENSKI NOGOMETNI KLUB"VRBOVEC" 0 0 0
10. 4 RIJEKE KARLOVAC 3 -17 0

PRATITE NAS NA DRUŠTVENIM MREŽAMA