ŽNK Agram

ŽNK Agram

počinje za

-- : --

Agram
Osijek

Zagreb

Prva HNLŽ 19/20

26.10.2019. 15:00

Prva HNLŽ 19/20
Ženski nogometni klub Split
22.09.2019. 11:00
9 : 0
Viktorija
Ženski nogometni klub "Dinamo"
22.09.2019. 15:00
3 : 0
Agram
Lepoglava
22.09.2019. 16:00
0 : 4
Osijek
Katarina Zrinski
22.09.2019. 16:00
0 : 1
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Viktorija
29.09.2019. 00:00
0 : 1
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Osijek
29.09.2019. 00:00
3 : 1
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Ženski nogometni klub Split
29.09.2019. 00:00
7 : 0
Lepoglava
Agram
29.09.2019. 16:00
5 : 1
Katarina Zrinski
Lepoglava
13.10.2019. 00:00
2 : 3
Viktorija
Ženski nogometni klub "Dinamo"
13.10.2019. 00:00
1 : 4
Ženski nogometni klub Split
Katarina Zrinski
13.10.2019. 00:00
0 : 10
Osijek
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
13.10.2019. 15:00
4 : 0
Agram
Osijek
20.10.2019. 00:00
6 : 0
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Ženski nogometni klub Split
20.10.2019. 00:00
16 : 0
Katarina Zrinski
Lepoglava
20.10.2019. 00:00
2 : 4
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Viktorija
20.10.2019. 12:00
2 : 1
Agram
Agram
26.10.2019. 15:00
-- : --
Osijek
Ženski nogometni klub "Dinamo"
27.10.2019. 00:00
-- : --
Viktorija
Katarina Zrinski
27.10.2019. 00:00
-- : --
Lepoglava
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
27.10.2019. 00:00
-- : --
Ženski nogometni klub Split
Viktorija
03.11.2019. 00:00
-- : --
Osijek
Ženski nogometni klub Split
03.11.2019. 00:00
-- : --
Agram
Lepoglava
03.11.2019. 00:00
-- : --
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Ženski nogometni klub "Dinamo"
03.11.2019. 00:00
-- : --
Katarina Zrinski
Katarina Zrinski
10.11.2019. 00:00
-- : --
Viktorija
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
10.11.2019. 00:00
-- : --
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Agram
10.11.2019. 00:00
-- : --
Lepoglava
Osijek
10.11.2019. 00:00
-- : --
Ženski nogometni klub Split
Viktorija
17.11.2019. 00:00
-- : --
Ženski nogometni klub Split
Osijek
17.11.2019. 00:00
-- : --
Lepoglava
Agram
17.11.2019. 00:00
-- : --
Ženski nogometni klub "Dinamo"
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
17.11.2019. 00:00
-- : --
Katarina Zrinski
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
24.11.2019. 00:00
-- : --
Viktorija
Katarina Zrinski
24.11.2019. 00:00
-- : --
Agram
Ženski nogometni klub "Dinamo"
24.11.2019. 00:00
-- : --
Osijek
Lepoglava
24.11.2019. 00:00
-- : --
Ženski nogometni klub Split
Viktorija
01.12.2019. 00:00
-- : --
Lepoglava
Ženski nogometni klub Split
01.12.2019. 00:00
-- : --
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Osijek
01.12.2019. 00:00
-- : --
Katarina Zrinski
Agram
01.12.2019. 00:00
-- : --
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Agram
--.--.----
-- : --
Viktorija
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
--.--.----
-- : --
Osijek
Katarina Zrinski
--.--.----
-- : --
Ženski nogometni klub Split
Ženski nogometni klub "Dinamo"
--.--.----
-- : --
Lepoglava
Viktorija
--.--.----
-- : --
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Lepoglava
--.--.----
-- : --
Katarina Zrinski
Ženski nogometni klub Split
--.--.----
-- : --
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Osijek
--.--.----
-- : --
Agram
Osijek
--.--.----
-- : --
Viktorija
Agram
--.--.----
-- : --
Ženski nogometni klub Split
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
--.--.----
-- : --
Lepoglava
Katarina Zrinski
--.--.----
-- : --
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Viktorija
--.--.----
-- : --
Katarina Zrinski
Ženski nogometni klub "Dinamo"
--.--.----
-- : --
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Lepoglava
--.--.----
-- : --
Agram
Ženski nogometni klub Split
--.--.----
-- : --
Osijek
Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. Ženski nogometni klub Split 4 44 12
2. Osijek 4 29 12
3. ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA" 4 3 9
4. Ženski nogometni klub "Dinamo" 4 4 6
5. Viktorija 4 -17 6
6. Agram 4 -8 3
7. Lepoglava 4 -21 0
8. Katarina Zrinski 4 -34 0
# Ime kluba U +/- B
1. HAŠK 7 25 18
2. Rudeš 7 19 16
3. Agram 7 16 16
4. Sesvete 7 25 15
5. Devetka 7 -8 13
6. Kustošija 7 10 12
7. Mladost Buzin 7 8 10
8. Hrvatski Dragovoljac 7 9 6
9. Nogometni klub Coerver® Hrvatska 6 0 6
10. Jarun 6 -4 6
11. GRAĐANSKI NOGOMETNI KLUB "ZAGREBAČKI MALI" 7 -43 3
12. Podsused 7 -57 0
# Ime kluba U +/- B
1. Prečko 8 21 22
2. Sesvetski Kraljevec 8 28 18
3. Agram 7 9 16
4. Sava Jakuševec 8 12 15
5. Mladost Buzin 8 5 13
6. Sloga-Gredelj 8 -14 10
7. Mladost DD 8 -8 7
8. Brezovica 7 -2 6
9. Jarun 8 -18 3
10. ZET 8 -33 3
# Ime kluba U +/- B
1. Ženski nogometni klub "Dinamo" 6 31 16
2. Agram 5 85 15
3. Ženski nogometni klub "Rijeka" 5 34 12
4. Pregrada 6 11 12
5. 4 RIJEKE KARLOVAC 6 10 10
6. Nogometni klub nogometna škola Međimurje-Čakovec 6 7 10
7. Lepoglava 5 -7 6
8. ŠNK Frankopan 5 -19 6
9. Odra 6 -47 5
10. HNK Gorica 6 -38 3
11. Katarina Zrinski 6 -56 3
12. Koprivnica 6 -11 0
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub nogometna škola Međimurje-Čakovec 6 43 15
2. Agram 4 43 12
3. Ženski nogometni klub "Dinamo" 5 43 12
4. Lepoglava 5 8 10
5. Katarina Zrinski 5 -20 7
6. Koprivnica 5 -20 6
7. Graničar 5 -29 4
8. Ženski nogometni klub "Rijeka" 3 -9 1
8. Pregrada 0 0 0
8. ŽENSKI NOGOMETNI KLUB"VRBOVEC" 0 0 0
9. 4 RIJEKE KARLOVAC 4 -18 0

PRATITE NAS NA DRUŠTVENIM MREŽAMA