ŽNK Agram

ŽNK Agram

Odigrano

-- : --

Agram
Ženski nogometni klub Split

Zagreb

Prva HNLŽ 19/20

12.11.2019. 13:30

Prva HNLŽ 19/20
Ženski nogometni klub Split
22.09.2019. 11:00
9 : 0
Viktorija
Ženski nogometni klub "Dinamo"
22.09.2019. 15:00
3 : 0
Agram
Lepoglava
22.09.2019. 16:00
0 : 4
Osijek
Katarina Zrinski
22.09.2019. 16:00
0 : 1
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Viktorija
29.09.2019. 00:00
0 : 1
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Osijek
29.09.2019. 00:00
3 : 1
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Ženski nogometni klub Split
29.09.2019. 00:00
7 : 0
Lepoglava
Agram
29.09.2019. 16:00
5 : 1
Katarina Zrinski
Lepoglava
13.10.2019. 00:00
2 : 3
Viktorija
Ženski nogometni klub "Dinamo"
13.10.2019. 00:00
1 : 4
Ženski nogometni klub Split
Katarina Zrinski
13.10.2019. 00:00
0 : 10
Osijek
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
13.10.2019. 15:00
4 : 0
Agram
Osijek
20.10.2019. 00:00
6 : 0
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Ženski nogometni klub Split
20.10.2019. 00:00
16 : 0
Katarina Zrinski
Lepoglava
20.10.2019. 00:00
2 : 4
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Viktorija
20.10.2019. 12:00
2 : 1
Agram
Agram
26.10.2019. 15:00
0 : 14
Osijek
Ženski nogometni klub "Dinamo"
27.10.2019. 00:00
4 : 0
Viktorija
Katarina Zrinski
27.10.2019. 00:00
1 : 1
Lepoglava
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
27.10.2019. 00:00
0 : 6
Ženski nogometni klub Split
Viktorija
03.11.2019. 00:00
0 : 5
Osijek
Ženski nogometni klub Split
03.11.2019. 00:00
15 : 0
Agram
Lepoglava
03.11.2019. 00:00
5 : 2
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Ženski nogometni klub "Dinamo"
03.11.2019. 00:00
2 : 1
Katarina Zrinski
Katarina Zrinski
10.11.2019. 00:00
4 : 1
Viktorija
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
10.11.2019. 00:00
0 : 4
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Osijek
10.11.2019. 00:00
-- : --
Ženski nogometni klub Split
Agram
10.11.2019. 14:00
3 : 2
Lepoglava
Viktorija
17.11.2019. 00:00
-- : --
Ženski nogometni klub Split
Osijek
17.11.2019. 00:00
-- : --
Lepoglava
Agram
17.11.2019. 00:00
-- : --
Ženski nogometni klub "Dinamo"
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
17.11.2019. 00:00
-- : --
Katarina Zrinski
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
24.11.2019. 00:00
-- : --
Viktorija
Katarina Zrinski
24.11.2019. 00:00
-- : --
Agram
Ženski nogometni klub "Dinamo"
24.11.2019. 00:00
-- : --
Osijek
Lepoglava
24.11.2019. 00:00
-- : --
Ženski nogometni klub Split
Viktorija
01.12.2019. 00:00
-- : --
Lepoglava
Ženski nogometni klub Split
01.12.2019. 00:00
-- : --
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Osijek
01.12.2019. 00:00
-- : --
Katarina Zrinski
Agram
01.12.2019. 00:00
-- : --
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Agram
--.--.----
-- : --
Viktorija
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
--.--.----
-- : --
Osijek
Katarina Zrinski
--.--.----
-- : --
Ženski nogometni klub Split
Ženski nogometni klub "Dinamo"
--.--.----
-- : --
Lepoglava
Viktorija
--.--.----
-- : --
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Lepoglava
--.--.----
-- : --
Katarina Zrinski
Ženski nogometni klub Split
--.--.----
-- : --
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Osijek
--.--.----
-- : --
Agram
Osijek
--.--.----
-- : --
Viktorija
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
--.--.----
-- : --
Lepoglava
Katarina Zrinski
--.--.----
-- : --
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Agram
12.11.2019. 13:30
-- : --
Ženski nogometni klub Split
Viktorija
--.--.----
-- : --
Katarina Zrinski
Ženski nogometni klub "Dinamo"
--.--.----
-- : --
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Lepoglava
--.--.----
-- : --
Agram
Ženski nogometni klub Split
--.--.----
-- : --
Osijek
Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. Ženski nogometni klub Split 6 65 18
2. Osijek 6 48 18
3. Ženski nogometni klub "Dinamo" 7 13 15
4. ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA" 7 -10 9
5. Viktorija 7 -29 6
6. Agram 7 -36 6
7. Lepoglava 7 -19 4
8. Katarina Zrinski 7 -32 4
# Ime kluba U +/- B
1. Agram 9 19 22
2. Devetka 10 3 22
3. Rudeš 10 30 20
4. HAŠK 9 21 18
5. Kustošija 9 18 18
6. Sesvete 9 20 15
7. Hrvatski Dragovoljac 10 16 13
8. Mladost Buzin 9 11 13
9. Nogometni klub Coerver® Hrvatska 9 -1 10
10. Jarun 8 -14 6
11. GRAĐANSKI NOGOMETNI KLUB "ZAGREBAČKI MALI" 9 -55 4
12. Podsused 9 -68 0
# Ime kluba U +/- B
1. Prečko 11 24 26
2. Sava Jakuševec 11 17 24
3. Sesvetski Kraljevec 11 32 22
4. Mladost Buzin 10 13 19
5. Agram 10 -2 16
6. Sloga-Gredelj 11 -18 14
7. Brezovica 9 2 10
8. ZET 10 -27 9
9. Mladost DD 10 -13 7
10. Jarun 11 -28 3
# Ime kluba U +/- B
1. Agram 7 121 21
2. Ženski nogometni klub "Dinamo" 8 32 19
3. Ženski nogometni klub "Rijeka" 7 51 18
4. Nogometni klub nogometna škola Međimurje-Čakovec 8 27 16
5. Pregrada 8 17 15
6. 4 RIJEKE KARLOVAC 8 8 13
7. ŠNK Frankopan 7 -10 12
8. Lepoglava 7 -21 9
9. Odra 8 -69 5
10. HNK Gorica 8 -49 3
11. Katarina Zrinski 8 -61 3
12. Koprivnica 8 -46 0
# Ime kluba U +/- B
1. Agram 6 82 18
2. Nogometni klub nogometna škola Međimurje-Čakovec 7 59 18
3. Ženski nogometni klub "Dinamo" 7 46 18
4. Lepoglava 7 -5 13
5. Katarina Zrinski 6 -21 7
6. Koprivnica 7 -49 6
7. Graničar 7 -45 5
8. Ženski nogometni klub "Rijeka" 5 -6 4
9. 4 RIJEKE KARLOVAC 6 -19 3
8. Pregrada 0 0 0
8. ŽENSKI NOGOMETNI KLUB"VRBOVEC" 0 0 0

PRATITE NAS NA DRUŠTVENIM MREŽAMA