ŽNK Agram

ŽNK Agram

počinje za

-- : --

Katarina Zrinski
Agram

Stadion SRC Mladost

Prva HNLŽ 19/20

24.11.2019. 00:00

Prva HNLŽ 19/20
Ženski nogometni klub Split
22.09.2019. 11:00
9 : 0
Viktorija
Ženski nogometni klub "Dinamo"
22.09.2019. 15:00
3 : 0
Agram
Lepoglava
22.09.2019. 16:00
0 : 4
Osijek
Katarina Zrinski
22.09.2019. 16:00
0 : 1
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Viktorija
29.09.2019. 00:00
0 : 1
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Osijek
29.09.2019. 00:00
3 : 1
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Ženski nogometni klub Split
29.09.2019. 00:00
7 : 0
Lepoglava
Agram
29.09.2019. 16:00
5 : 1
Katarina Zrinski
Lepoglava
13.10.2019. 00:00
2 : 3
Viktorija
Ženski nogometni klub "Dinamo"
13.10.2019. 00:00
1 : 4
Ženski nogometni klub Split
Katarina Zrinski
13.10.2019. 00:00
0 : 10
Osijek
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
13.10.2019. 15:00
4 : 0
Agram
Osijek
20.10.2019. 00:00
6 : 0
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Ženski nogometni klub Split
20.10.2019. 00:00
16 : 0
Katarina Zrinski
Lepoglava
20.10.2019. 00:00
2 : 4
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Viktorija
20.10.2019. 12:00
2 : 1
Agram
Agram
26.10.2019. 15:00
0 : 14
Osijek
Ženski nogometni klub "Dinamo"
27.10.2019. 00:00
4 : 0
Viktorija
Katarina Zrinski
27.10.2019. 00:00
1 : 1
Lepoglava
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
27.10.2019. 00:00
0 : 6
Ženski nogometni klub Split
Viktorija
03.11.2019. 00:00
0 : 5
Osijek
Ženski nogometni klub Split
03.11.2019. 00:00
15 : 0
Agram
Lepoglava
03.11.2019. 00:00
5 : 2
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Ženski nogometni klub "Dinamo"
03.11.2019. 00:00
2 : 1
Katarina Zrinski
Katarina Zrinski
10.11.2019. 00:00
4 : 1
Viktorija
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
10.11.2019. 00:00
0 : 4
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Osijek
10.11.2019. 00:00
-- : --
Ženski nogometni klub Split
Agram
10.11.2019. 14:00
3 : 2
Lepoglava
Viktorija
17.11.2019. 00:00
0 : 11
Ženski nogometni klub Split
Osijek
17.11.2019. 00:00
6 : 0
Lepoglava
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
17.11.2019. 00:00
2 : 2
Katarina Zrinski
Agram
17.11.2019. 13:30
0 : 4
Ženski nogometni klub "Dinamo"
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
24.11.2019. 00:00
-- : --
Viktorija
Katarina Zrinski
24.11.2019. 00:00
-- : --
Agram
Ženski nogometni klub "Dinamo"
24.11.2019. 00:00
-- : --
Osijek
Lepoglava
24.11.2019. 00:00
-- : --
Ženski nogometni klub Split
Viktorija
01.12.2019. 00:00
-- : --
Lepoglava
Ženski nogometni klub Split
01.12.2019. 00:00
-- : --
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Osijek
01.12.2019. 00:00
-- : --
Katarina Zrinski
Agram
01.12.2019. 00:00
-- : --
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Agram
--.--.----
-- : --
Viktorija
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
--.--.----
-- : --
Osijek
Katarina Zrinski
--.--.----
-- : --
Ženski nogometni klub Split
Ženski nogometni klub "Dinamo"
--.--.----
-- : --
Lepoglava
Viktorija
--.--.----
-- : --
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Lepoglava
--.--.----
-- : --
Katarina Zrinski
Ženski nogometni klub Split
--.--.----
-- : --
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Osijek
--.--.----
-- : --
Agram
Osijek
--.--.----
-- : --
Viktorija
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
--.--.----
-- : --
Lepoglava
Katarina Zrinski
--.--.----
-- : --
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Agram
12.11.2019. 13:30
-- : --
Ženski nogometni klub Split
Viktorija
--.--.----
-- : --
Katarina Zrinski
Ženski nogometni klub "Dinamo"
--.--.----
-- : --
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Lepoglava
--.--.----
-- : --
Agram
Ženski nogometni klub Split
--.--.----
-- : --
Osijek
Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. Ženski nogometni klub Split 7 76 21
2. Osijek 7 54 21
3. Ženski nogometni klub "Dinamo" 8 17 18
4. ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA" 8 -10 10
5. Agram 8 -40 6
6. Viktorija 8 -40 6
7. Katarina Zrinski 8 -32 5
8. Lepoglava 8 -25 4
# Ime kluba U +/- B
1. Agram 10 27 25
2. HAŠK 11 32 22
3. Devetka 10 3 22
4. Rudeš 11 30 21
5. Kustošija 9 18 18
6. Hrvatski Dragovoljac 11 20 16
7. Sesvete 9 20 15
8. Mladost Buzin 10 3 13
9. Nogometni klub Coerver® Hrvatska 11 0 13
10. GRAĐANSKI NOGOMETNI KLUB "ZAGREBAČKI MALI" 11 -63 7
11. Jarun 9 -19 6
12. Podsused 10 -71 0
# Ime kluba U +/- B
1. Prečko 11 24 26
2. Sesvetski Kraljevec 12 33 25
3. Sava Jakuševec 11 17 24
4. Mladost Buzin 11 13 20
5. Sloga-Gredelj 12 -14 17
6. Agram 11 -6 16
7. Brezovica 9 2 10
8. ZET 11 -27 10
9. Mladost DD 11 -14 7
10. Jarun 11 -28 3
# Ime kluba U +/- B
1. Agram 8 124 24
2. Ženski nogometni klub "Rijeka" 8 60 21
3. Nogometni klub nogometna škola Međimurje-Čakovec 9 34 19
4. Ženski nogometni klub "Dinamo" 9 29 19
5. 4 RIJEKE KARLOVAC 9 14 16
6. Pregrada 9 8 15
7. ŠNK Frankopan 8 -17 12
8. Lepoglava 8 -23 9
9. HNK Gorica 9 -47 6
10. Odra 9 -75 5
11. Koprivnica 9 -43 3
12. Katarina Zrinski 9 -64 3
# Ime kluba U +/- B
1. Agram 7 90 21
2. Nogometni klub nogometna škola Međimurje-Čakovec 7 59 18
3. Ženski nogometni klub "Dinamo" 8 38 18
4. Lepoglava 7 -5 13
5. Katarina Zrinski 7 -21 8
6. Ženski nogometni klub "Rijeka" 6 1 7
7. Koprivnica 8 -49 7
8. Graničar 8 -45 6
9. 4 RIJEKE KARLOVAC 7 -19 4
8. Pregrada 0 0 0
8. ŽENSKI NOGOMETNI KLUB"VRBOVEC" 0 0 0

PRATITE NAS NA DRUŠTVENIM MREŽAMA