ŽNK Agram

ŽNK Agram

Prva HNLŽ 19/20
Ženski nogometni klub Split
22.09.2019. 11:00
9 : 0
Viktorija
Ženski nogometni klub "Dinamo"
22.09.2019. 15:00
3 : 0
Agram
Lepoglava
22.09.2019. 16:00
0 : 4
Osijek
Katarina Zrinski
22.09.2019. 16:00
0 : 1
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Viktorija
29.09.2019. 00:00
0 : 1
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Osijek
29.09.2019. 00:00
3 : 1
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Ženski nogometni klub Split
29.09.2019. 00:00
7 : 0
Lepoglava
Agram
29.09.2019. 16:00
5 : 1
Katarina Zrinski
Lepoglava
13.10.2019. 00:00
2 : 3
Viktorija
Ženski nogometni klub "Dinamo"
13.10.2019. 00:00
1 : 4
Ženski nogometni klub Split
Katarina Zrinski
13.10.2019. 00:00
0 : 10
Osijek
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
13.10.2019. 15:00
4 : 0
Agram
Osijek
20.10.2019. 00:00
6 : 0
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Ženski nogometni klub Split
20.10.2019. 00:00
16 : 0
Katarina Zrinski
Lepoglava
20.10.2019. 00:00
2 : 4
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Viktorija
20.10.2019. 12:00
2 : 1
Agram
Agram
26.10.2019. 15:00
0 : 14
Osijek
Ženski nogometni klub "Dinamo"
27.10.2019. 00:00
4 : 0
Viktorija
Katarina Zrinski
27.10.2019. 00:00
1 : 1
Lepoglava
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
27.10.2019. 00:00
0 : 6
Ženski nogometni klub Split
Viktorija
03.11.2019. 00:00
0 : 5
Osijek
Ženski nogometni klub Split
03.11.2019. 00:00
15 : 0
Agram
Lepoglava
03.11.2019. 00:00
5 : 2
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Ženski nogometni klub "Dinamo"
03.11.2019. 00:00
2 : 1
Katarina Zrinski
Katarina Zrinski
10.11.2019. 00:00
4 : 1
Viktorija
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
10.11.2019. 00:00
0 : 4
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Osijek
10.11.2019. 00:00
-- : --
Ženski nogometni klub Split
Agram
10.11.2019. 14:00
3 : 2
Lepoglava
Viktorija
17.11.2019. 00:00
0 : 11
Ženski nogometni klub Split
Osijek
17.11.2019. 00:00
6 : 0
Lepoglava
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
17.11.2019. 00:00
2 : 2
Katarina Zrinski
Agram
17.11.2019. 13:30
0 : 4
Ženski nogometni klub "Dinamo"
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
24.11.2019. 00:00
5 : 1
Viktorija
Ženski nogometni klub "Dinamo"
24.11.2019. 00:00
2 : 4
Osijek
Lepoglava
24.11.2019. 00:00
0 : 12
Ženski nogometni klub Split
Katarina Zrinski
24.11.2019. 13:30
0 : 3
Agram
Viktorija
01.12.2019. 00:00
2 : 0
Lepoglava
Ženski nogometni klub Split
01.12.2019. 00:00
2 : 0
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Osijek
01.12.2019. 00:00
15 : 1
Katarina Zrinski
Agram
01.12.2019. 12:00
4 : 1
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Agram
--.--.----
-- : --
Viktorija
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
--.--.----
-- : --
Osijek
Katarina Zrinski
--.--.----
-- : --
Ženski nogometni klub Split
Ženski nogometni klub "Dinamo"
--.--.----
-- : --
Lepoglava
Lepoglava
--.--.----
-- : --
Katarina Zrinski
Ženski nogometni klub Split
--.--.----
-- : --
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Osijek
--.--.----
-- : --
Agram
Viktorija
21.03.2020. 00:00
-- : --
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Osijek
--.--.----
-- : --
Viktorija
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
--.--.----
-- : --
Lepoglava
Katarina Zrinski
--.--.----
-- : --
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Agram
12.11.2019. 13:30
-- : --
Ženski nogometni klub Split
Ženski nogometni klub "Dinamo"
--.--.----
-- : --
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Lepoglava
--.--.----
-- : --
Agram
Ženski nogometni klub Split
--.--.----
-- : --
Osijek
Viktorija
18.04.2020. 00:00
-- : --
Katarina Zrinski
Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. Osijek 10 71 30
2. Ženski nogometni klub Split 10 89 27
3. Ženski nogometni klub "Dinamo" 10 13 18
4. ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA" 10 -9 13
5. Agram 10 -34 12
6. Viktorija 10 -42 9
7. Katarina Zrinski 10 -49 5
8. Lepoglava 10 -39 4
# Ime kluba U +/- B
1. Agram 11 36 28
2. Devetka 11 6 25
3. Kustošija 11 26 24
4. HAŠK 11 32 22
5. Rudeš 11 30 21
6. Sesvete 11 18 18
7. Hrvatski Dragovoljac 11 20 16
8. Nogometni klub Coerver® Hrvatska 11 0 13
9. Mladost Buzin 11 -1 13
10. GRAĐANSKI NOGOMETNI KLUB "ZAGREBAČKI MALI" 11 -63 7
11. Jarun 11 -24 6
12. Podsused 11 -80 0
# Ime kluba U +/- B
1. Prečko 13 28 32
2. Sava Jakuševec 13 19 27
3. Sesvetski Kraljevec 13 33 26
4. Mladost Buzin 12 14 23
5. Agram 13 -9 17
6. Sloga-Gredelj 13 -15 17
7. Brezovica 12 2 14
8. Mladost DD 13 -14 10
9. ZET 13 -31 10
10. Jarun 13 -27 7
# Ime kluba U +/- B
1. Agram 11 153 33
2. Ženski nogometni klub "Rijeka" 10 70 27
3. Ženski nogometni klub "Dinamo" 11 57 25
4. Nogometni klub nogometna škola Međimurje-Čakovec 11 53 25
5. Pregrada 11 14 18
6. ŠNK Frankopan 11 -17 18
7. 4 RIJEKE KARLOVAC 11 -3 16
8. Lepoglava 10 -40 9
9. Koprivnica 11 -49 6
10. HNK Gorica 11 -61 6
11. Odra 11 -85 5
12. Katarina Zrinski 11 -92 3
# Ime kluba U +/- B
1. Agram 9 129 27
2. Nogometni klub nogometna škola Međimurje-Čakovec 9 86 24
3. Ženski nogometni klub "Dinamo" 9 43 21
4. Ženski nogometni klub "Rijeka" 8 7 13
5. Lepoglava 8 -13 13
6. Katarina Zrinski 9 -23 11
7. Koprivnica 9 -68 7
8. Graničar 9 -48 6
9. 4 RIJEKE KARLOVAC 9 -36 4
8. Pregrada 0 0 0
8. ŽENSKI NOGOMETNI KLUB"VRBOVEC" 0 0 0

PRATITE NAS NA DRUŠTVENIM MREŽAMA