ŽNK Agram

ŽNK Agram

počinje za

-- : --

Lepoglava
Agram

SRC Lepoglava

Prva HNLŽ 19/20

05.04.2020. 00:00

Prva HNLŽ 19/20
Ženski nogometni klub Split
22.09.2019. 11:00
9 : 0
Viktorija
Ženski nogometni klub "Dinamo"
22.09.2019. 15:00
3 : 0
Agram
Lepoglava
22.09.2019. 16:00
0 : 4
Osijek
Katarina Zrinski
22.09.2019. 16:00
0 : 1
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Viktorija
29.09.2019. 00:00
0 : 1
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Osijek
29.09.2019. 00:00
3 : 1
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Ženski nogometni klub Split
29.09.2019. 00:00
7 : 0
Lepoglava
Agram
29.09.2019. 16:00
5 : 1
Katarina Zrinski
Lepoglava
13.10.2019. 00:00
2 : 3
Viktorija
Ženski nogometni klub "Dinamo"
13.10.2019. 00:00
1 : 4
Ženski nogometni klub Split
Katarina Zrinski
13.10.2019. 00:00
0 : 10
Osijek
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
13.10.2019. 15:00
4 : 0
Agram
Osijek
20.10.2019. 00:00
6 : 0
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Ženski nogometni klub Split
20.10.2019. 00:00
16 : 0
Katarina Zrinski
Lepoglava
20.10.2019. 00:00
2 : 4
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Viktorija
20.10.2019. 12:00
2 : 1
Agram
Agram
26.10.2019. 15:00
0 : 14
Osijek
Ženski nogometni klub "Dinamo"
27.10.2019. 00:00
4 : 0
Viktorija
Katarina Zrinski
27.10.2019. 00:00
1 : 1
Lepoglava
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
27.10.2019. 00:00
0 : 6
Ženski nogometni klub Split
Viktorija
03.11.2019. 00:00
0 : 5
Osijek
Ženski nogometni klub Split
03.11.2019. 00:00
15 : 0
Agram
Lepoglava
03.11.2019. 00:00
5 : 2
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Ženski nogometni klub "Dinamo"
03.11.2019. 00:00
2 : 1
Katarina Zrinski
Katarina Zrinski
10.11.2019. 00:00
4 : 1
Viktorija
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
10.11.2019. 00:00
0 : 4
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Osijek
10.11.2019. 00:00
-- : --
Ženski nogometni klub Split
Agram
10.11.2019. 14:00
3 : 2
Lepoglava
Viktorija
17.11.2019. 00:00
0 : 11
Ženski nogometni klub Split
Osijek
17.11.2019. 00:00
6 : 0
Lepoglava
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
17.11.2019. 00:00
2 : 2
Katarina Zrinski
Agram
17.11.2019. 13:30
0 : 4
Ženski nogometni klub "Dinamo"
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
24.11.2019. 00:00
5 : 1
Viktorija
Ženski nogometni klub "Dinamo"
24.11.2019. 00:00
2 : 4
Osijek
Lepoglava
24.11.2019. 00:00
0 : 12
Ženski nogometni klub Split
Katarina Zrinski
24.11.2019. 13:30
0 : 3
Agram
Viktorija
01.12.2019. 00:00
2 : 0
Lepoglava
Ženski nogometni klub Split
01.12.2019. 00:00
2 : 0
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Osijek
01.12.2019. 00:00
15 : 1
Katarina Zrinski
Agram
01.12.2019. 12:00
4 : 1
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Agram
15.03.2020. 00:00
-- : --
Viktorija
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
15.03.2020. 00:00
-- : --
Osijek
Katarina Zrinski
15.03.2020. 00:00
-- : --
Ženski nogometni klub Split
Ženski nogometni klub "Dinamo"
15.03.2020. 00:00
-- : --
Lepoglava
Viktorija
21.03.2020. 00:00
-- : --
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Lepoglava
22.03.2020. 00:00
-- : --
Katarina Zrinski
Ženski nogometni klub Split
22.03.2020. 00:00
-- : --
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Osijek
22.03.2020. 00:00
-- : --
Agram
Agram
12.11.2019. 13:30
-- : --
Ženski nogometni klub Split
Osijek
29.03.2020. 00:00
-- : --
Viktorija
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
29.03.2020. 00:00
-- : --
Lepoglava
Katarina Zrinski
29.03.2020. 00:00
-- : --
Ženski nogometni klub "Dinamo"
Ženski nogometni klub "Dinamo"
05.04.2020. 00:00
-- : --
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA"
Lepoglava
05.04.2020. 00:00
-- : --
Agram
Ženski nogometni klub Split
05.04.2020. 00:00
-- : --
Osijek
Viktorija
18.04.2020. 00:00
-- : --
Katarina Zrinski
Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. Osijek 10 71 30
2. Ženski nogometni klub Split 10 89 27
3. Ženski nogometni klub "Dinamo" 10 13 18
4. ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA" 10 -9 13
5. Agram 10 -34 12
6. Viktorija 10 -42 9
7. Katarina Zrinski 10 -49 5
8. Lepoglava 10 -39 4
# Ime kluba U +/- B
1. Agram 12 43 31
2. Kustošija 12 29 27
3. HAŠK 12 35 25
4. Devetka 12 5 25
5. Rudeš 12 39 24
6. Sesvete 12 21 21
7. Hrvatski Dragovoljac 12 17 16
8. Mladost Buzin 12 0 16
9. Nogometni klub Coerver® Hrvatska 12 -3 13
10. Jarun 12 -31 6
11. GRAĐANSKI NOGOMETNI KLUB "ZAGREBAČKI MALI" 12 -66 6
12. Podsused 12 -89 0
# Ime kluba U +/- B
1. Prečko 13 28 32
2. Sesvetski Kraljevec 14 34 29
3. Sava Jakuševec 13 19 27
4. Mladost Buzin 14 8 23
5. Brezovica 14 16 20
6. Agram 14 -13 17
7. Sloga-Gredelj 14 -18 17
8. Mladost DD 14 -10 13
9. Jarun 14 -24 10
10. ZET 14 -40 10
# Ime kluba U +/- B
1. Agram 12 153 34
2. Ženski nogometni klub "Rijeka" 11 70 28
3. Ženski nogometni klub "Dinamo" 12 58 28
4. Nogometni klub nogometna škola Međimurje-Čakovec 12 52 25
5. ŠNK Frankopan 12 -15 21
6. 4 RIJEKE KARLOVAC 12 0 19
7. Pregrada 12 12 18
8. Lepoglava 11 -34 12
9. HNK Gorica 12 -59 9
10. Koprivnica 12 -51 6
11. Odra 12 -91 5
12. Katarina Zrinski 12 -95 3
# Ime kluba U +/- B
1. Agram 10 137 30
2. Nogometni klub nogometna škola Međimurje-Čakovec 10 94 27
3. Ženski nogometni klub "Dinamo" 10 35 21
4. Ženski nogometni klub "Rijeka" 9 -1 13
5. Lepoglava 8 -13 13
6. Katarina Zrinski 10 -24 11
7. 4 RIJEKE KARLOVAC 10 -35 7
8. Koprivnica 9 -68 7
9. Graničar 9 -48 6
8. Pregrada 0 0 0
8. ŽENSKI NOGOMETNI KLUB"VRBOVEC" 0 0 0

PRATITE NAS NA DRUŠTVENIM MREŽAMA