Prva HNLŽ 19/20

U P N I G+ G- +/- B
1. Osijek 10 10 0 0 75 4 71 30
2. Ženski nogometni klub Split 10 9 0 1 91 2 89 27
3. Ženski nogometni klub "Dinamo" 10 6 0 4 29 16 13 18
4. ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA" 10 4 1 5 19 28 -9 13
5. Agram 10 4 0 6 16 50 -34 12
6. Viktorija 10 3 0 7 9 51 -42 9
7. Katarina Zrinski 10 1 2 7 10 59 -49 5
8. Lepoglava 10 1 1 8 12 51 -39 4

3. "A" - ZNL - MLAĐI PIONIRI 19/20

U P N I G+ G- +/- B
1. Agram 11 9 1 1 43 7 36 28
2. Devetka 11 8 1 2 31 25 6 25
3. Kustošija 11 8 0 3 45 19 26 24
4. HAŠK 11 7 1 3 46 14 32 22
5. Rudeš 11 6 3 2 42 12 30 21
6. Sesvete 11 6 0 5 46 28 18 18
7. Hrvatski Dragovoljac 11 5 1 5 38 18 20 16
8. Nogometni klub Coerver® Hrvatska 11 4 1 6 30 30 0 13
9. Mladost Buzin 11 4 1 6 31 32 -1 13
10. GRAĐANSKI NOGOMETNI KLUB "ZAGREBAČKI MALI" 11 2 1 8 13 76 -63 7
11. Jarun 11 2 0 9 19 43 -24 6
12. Podsused 11 0 0 11 5 85 -80 0

3. "D1" - ZNL LIMAČI 19/20

U P N I G+ G- +/- B
1. Prečko 13 10 2 1 45 17 28 32
2. Sava Jakuševec 13 9 0 4 50 31 19 27
3. Sesvetski Kraljevec 13 8 2 3 52 19 33 26
4. Mladost Buzin 13 7 2 4 36 27 9 23
5. Brezovica 13 5 2 6 39 32 7 17
6. Agram 13 5 2 6 34 43 -9 17
7. Sloga-Gredelj 13 5 2 6 35 50 -15 17
8. Mladost DD 13 3 2 8 27 41 -14 10
9. ZET 13 3 1 9 20 51 -31 10
10. Jarun 13 2 1 10 33 60 -27 7

HNLŽM - kadetkinje CENTAR 19/20

U P N I G+ G- +/- B
1. Agram 11 11 0 0 155 2 153 33
2. Ženski nogometni klub "Rijeka" 10 9 0 1 75 5 70 27
3. Ženski nogometni klub "Dinamo" 11 8 1 2 68 11 57 25
4. Nogometni klub nogometna škola Međimurje-Čakovec 11 8 1 2 68 15 53 25
5. Pregrada 11 6 0 5 40 26 14 18
6. ŠNK Frankopan 11 6 0 5 30 47 -17 18
7. 4 RIJEKE KARLOVAC 11 5 1 5 29 32 -3 16
8. Lepoglava 10 3 0 7 11 51 -40 9
9. Koprivnica 11 2 1 8 11 60 -49 6
10. HNK Gorica 11 2 0 9 17 78 -61 6
11. Odra 11 2 0 9 7 92 -85 5
12. Katarina Zrinski 11 1 0 10 16 108 -92 3

HNLŽM - pionirke CENTAR 19/20

U P N I G+ G- +/- B
1. Agram 9 9 0 0 129 0 129 27
2. Nogometni klub nogometna škola Međimurje-Čakovec 9 8 0 1 89 3 86 24
3. Ženski nogometni klub "Dinamo" 9 7 0 2 57 14 43 21
4. Ženski nogometni klub "Rijeka" 8 4 1 3 20 13 7 13
5. Lepoglava 8 4 1 3 20 33 -13 13
6. Katarina Zrinski 9 3 2 4 8 31 -23 11
7. Koprivnica 9 2 1 6 6 74 -68 7
8. Graničar 9 1 3 5 8 56 -48 6
9. 4 RIJEKE KARLOVAC 9 1 1 7 7 43 -36 4
8. Pregrada 0 0 0 0 0 0 0 0
8. ŽENSKI NOGOMETNI KLUB"VRBOVEC" 0 0 0 0 0 0 0 0

ŽNK Agram