Prva HNLŽ 19/20

U P N I G+ G- +/- B
1. Ženski nogometni klub Split 6 6 0 0 66 1 65 18
2. Osijek 6 6 0 0 49 1 48 18
3. Ženski nogometni klub "Dinamo" 7 5 0 2 23 10 13 15
4. ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA" 7 3 0 4 11 21 -10 9
5. Viktorija 7 2 0 5 6 35 -29 6
6. Agram 7 2 0 5 9 45 -36 6
7. Lepoglava 7 1 1 5 12 31 -19 4
8. Katarina Zrinski 7 1 1 5 7 39 -32 4

3. "A" - ZNL - MLAĐI PIONIRI 19/20

U P N I G+ G- +/- B
1. Agram 9 7 1 1 26 7 19 22
2. Devetka 10 7 1 2 28 25 3 22
3. Rudeš 10 6 2 2 42 12 30 20
4. HAŠK 9 6 0 3 35 14 21 18
5. Kustošija 9 6 0 3 35 17 18 18
6. Sesvete 9 5 0 4 43 23 20 15
7. Hrvatski Dragovoljac 10 4 1 5 34 18 16 13
8. Mladost Buzin 9 4 1 4 29 18 11 13
9. Nogometni klub Coerver® Hrvatska 9 3 1 5 24 25 -1 10
10. Jarun 8 2 0 6 16 30 -14 6
11. GRAĐANSKI NOGOMETNI KLUB "ZAGREBAČKI MALI" 9 1 1 7 8 63 -55 4
12. Podsused 9 0 0 9 3 71 -68 0

3. "D1" - ZNL LIMAČI 19/20

U P N I G+ G- +/- B
1. Prečko 11 8 2 1 38 14 24 26
2. Sava Jakuševec 11 8 0 3 42 25 17 24
3. Sesvetski Kraljevec 11 7 1 3 47 15 32 22
4. Mladost Buzin 10 6 1 3 30 17 13 19
5. Agram 10 5 1 4 29 31 -2 16
6. Sloga-Gredelj 11 4 2 5 28 46 -18 14
7. Brezovica 9 3 1 5 25 23 2 10
8. ZET 10 3 0 7 15 42 -27 9
9. Mladost DD 10 2 2 6 18 31 -13 7
10. Jarun 11 1 0 10 28 56 -28 3

HNLŽM - kadetkinje CENTAR 19/20

U P N I G+ G- +/- B
1. Agram 7 7 0 0 121 0 121 21
2. Ženski nogometni klub "Dinamo" 8 6 1 1 39 7 32 19
3. Ženski nogometni klub "Rijeka" 7 6 0 1 55 4 51 18
4. Nogometni klub nogometna škola Međimurje-Čakovec 8 5 1 2 41 14 27 16
5. Pregrada 8 5 0 3 26 9 17 15
6. 4 RIJEKE KARLOVAC 8 4 1 3 21 13 8 13
7. ŠNK Frankopan 7 4 0 3 20 30 -10 12
8. Lepoglava 7 3 0 4 8 29 -21 9
9. Odra 8 2 0 6 6 75 -69 5
10. HNK Gorica 8 1 0 7 11 60 -49 3
11. Katarina Zrinski 8 1 0 7 15 76 -61 3
12. Koprivnica 8 0 1 7 5 51 -46 0

HNLŽM - pionirke CENTAR 19/20

U P N I G+ G- +/- B
1. Agram 6 6 0 0 82 0 82 18
2. Nogometni klub nogometna škola Međimurje-Čakovec 7 6 0 1 62 3 59 18
3. Ženski nogometni klub "Dinamo" 7 6 0 1 52 6 46 18
4. Lepoglava 7 4 1 2 20 25 -5 13
5. Katarina Zrinski 6 2 1 3 4 25 -21 7
6. Koprivnica 7 2 0 5 5 54 -49 6
7. Graničar 7 1 2 4 7 52 -45 5
8. Ženski nogometni klub "Rijeka" 5 1 1 3 5 11 -6 4
9. 4 RIJEKE KARLOVAC 6 1 0 5 5 24 -19 3
8. Pregrada 0 0 0 0 0 0 0 0
8. ŽENSKI NOGOMETNI KLUB"VRBOVEC" 0 0 0 0 0 0 0 0

ŽNK Agram