Prva HNLŽ 20/21

U P N I G+ G- +/- B
3. Ženski nogometni klub "Dinamo" 5 4 0 1 12 2 10 12
4. ŽNK Agram 5 2 1 2 6 18 -12 7
3. ŽENSKI NOGOMETNI KLUB DONAT ZADAR 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Ženski nogometni klub Marjan 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Ženski nogometni klub Neretva Metković 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Ženski nogometni klub Osijek 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Ženski nogometni klub Split 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Ženski nogometni klub Viktorija 0 0 0 0 0 0 0 0

Prva HNLŽ kadetkinje 20/21

U P N I G+ G- +/- B
1. ŽNK Agram 6 5 1 0 72 0 72 16
7. Ženski nogometni klub "Dinamo" 6 2 1 3 16 11 5 7
1. HNK Gorica 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Nogometni klub nogometna škola Međimurje-Čakovec 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Slobodan 0 0 0 0 0 0 0 0
6. ŽENSKI NOGOMETNI KLUB DONAT ZADAR 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Ženski nogometni klub Marjan 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Ženski nogometni klub Neretva Metković 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Ženski nogometni klub Osijek 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Ženski nogometni klub Rijeka 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Ženski nogometni klub Split 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Ženski nogometni klub Viktorija 0 0 0 0 0 0 0 0

Prva HNLŽ pionirke 20/21

U P N I G+ G- +/- B
1. ŽNK Agram 6 6 0 0 37 1 36 18
3. Ženski nogometni klub "Dinamo" 6 4 0 2 27 9 18 12
1. HNK Gorica 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Nogometni klub nogometna škola Međimurje-Čakovec 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Slobodan 0 0 0 0 0 0 0 0
6. ŽENSKI NOGOMETNI KLUB DONAT ZADAR 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Ženski nogometni klub Marjan 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Ženski nogometni klub Neretva Metković 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Ženski nogometni klub Osijek 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Ženski nogometni klub Rijeka 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Ženski nogometni klub Split 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Ženski nogometni klub Viktorija 0 0 0 0 0 0 0 0

3. "A" ZNL MLAĐI PIONIRI 20/21

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Devetka 9 8 1 0 48 9 39 25
2. ŽNK Agram 9 7 0 2 44 12 32 21
3. NK HAŠK 1903 9 5 3 1 36 17 19 18
4. NK Čulinec 9 6 0 3 33 19 14 18
5. NK Ivanja Reka 9 5 3 1 18 9 9 18
6. NK Sesvete 9 5 2 2 34 14 20 17
7. NK Jarun 9 4 1 4 26 20 6 13
8. GNK Zagrebački mali 9 4 0 5 28 32 -4 12
9. NK Bubamara 9 4 0 5 17 22 -5 12
10. NK Croatia 98 8 3 1 4 10 15 -5 10
11. NK Podsused 8 2 0 6 23 25 -2 6
12. NK Sesvetski Kraljevec 9 2 0 7 6 52 -46 6
13. NK Ponikve 9 1 1 7 15 46 -31 4
14. Nogometni klub Coerver® Hrvatska 9 0 0 9 6 52 -46 0

3. "C1" ZNL LIMAČI 20/21

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Prigorje (Ž) 7 6 1 0 39 6 33 19
2. NK Sesvete 7 6 0 1 41 8 33 18
5. NK Kašina 7 4 0 3 16 11 5 12
6. NK Ivanja Reka 9 4 0 5 29 38 -9 12
7. NK Odra 6 3 1 2 16 17 -1 10
8. NK Čulinec 7 3 1 3 17 19 -2 10
5. NK Kustošija 0 0 0 0 0 0 0 0
6. NK Polet (SK) 0 0 0 0 0 0 0 0
7. NK Trnovčica 0 0 0 0 0 0 0 0
10. ŽNK Agram 7 0 0 7 7 37 -30 0
11. Ženski nogometni klub "Dinamo" 7 0 0 7 4 47 -43 0

ŽNK Agram