Prva HNLŽ 20/21

U P N I G+ G- +/- B
3. Ženski nogometni klub "Dinamo" 4 3 0 1 10 2 8 9
4. ŽNK Agram 4 2 1 1 5 16 -11 7
3. ŽENSKI NOGOMETNI KLUB DONAT ZADAR 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Ženski nogometni klub Marjan 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Ženski nogometni klub Neretva Metković 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Ženski nogometni klub Osijek 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Ženski nogometni klub Split 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Ženski nogometni klub Viktorija 0 0 0 0 0 0 0 0

Prva HNLŽ kadetkinje 20/21

U P N I G+ G- +/- B
1. ŽNK Agram 5 5 0 0 72 0 72 15
7. Ženski nogometni klub "Dinamo" 5 2 0 3 16 11 5 6
1. HNK Gorica 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Nogometni klub nogometna škola Međimurje-Čakovec 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Slobodan 0 0 0 0 0 0 0 0
6. ŽENSKI NOGOMETNI KLUB DONAT ZADAR 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Ženski nogometni klub Marjan 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Ženski nogometni klub Neretva Metković 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Ženski nogometni klub Osijek 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Ženski nogometni klub Rijeka 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Ženski nogometni klub Split 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Ženski nogometni klub Viktorija 0 0 0 0 0 0 0 0

Prva HNLŽ pionirke 20/21

U P N I G+ G- +/- B
1. ŽNK Agram 5 5 0 0 32 0 32 15
2. Ženski nogometni klub "Dinamo" 5 4 0 1 26 4 22 12
1. HNK Gorica 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Nogometni klub nogometna škola Međimurje-Čakovec 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Slobodan 0 0 0 0 0 0 0 0
6. ŽENSKI NOGOMETNI KLUB DONAT ZADAR 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Ženski nogometni klub Marjan 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Ženski nogometni klub Neretva Metković 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Ženski nogometni klub Osijek 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Ženski nogometni klub Rijeka 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Ženski nogometni klub Split 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Ženski nogometni klub Viktorija 0 0 0 0 0 0 0 0

3. "A" ZNL MLAĐI PIONIRI 20/21

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Devetka 8 7 1 0 43 6 37 22
2. ŽNK Agram 8 6 0 2 36 12 24 18
3. NK HAŠK 1903 8 5 3 0 33 12 21 18
4. NK Sesvete 8 5 2 1 34 13 21 17
5. NK Čulinec 8 5 0 3 29 17 12 15
6. NK Ivanja Reka 8 4 3 1 16 9 7 15
7. NK Jarun 8 4 1 3 24 16 8 13
8. GNK Zagrebački mali 8 4 0 4 27 27 0 12
9. NK Bubamara 7 3 0 4 12 20 -8 9
10. NK Croatia 98 7 2 1 4 9 15 -6 7
11. NK Podsused 7 2 0 5 23 23 0 6
12. NK Sesvetski Kraljevec 7 1 0 6 5 44 -39 3
13. NK Ponikve 8 0 1 7 10 44 -34 1
14. Nogometni klub Coerver® Hrvatska 8 0 0 8 4 47 -43 0

3. "C1" ZNL LIMAČI 20/21

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Prigorje (Ž) 6 5 1 0 28 6 22 16
3. NK Sesvete 5 4 0 1 29 5 24 12
5. NK Ivanja Reka 7 4 0 3 26 21 5 12
6. NK Čulinec 6 3 1 2 17 14 3 10
7. NK Kašina 6 3 0 3 13 10 3 9
8. NK Odra 5 3 0 2 13 14 -1 9
5. NK Kustošija 0 0 0 0 0 0 0 0
6. NK Polet (SK) 0 0 0 0 0 0 0 0
7. NK Trnovčica 0 0 0 0 0 0 0 0
10. ŽNK Agram 7 0 0 7 7 37 -30 0
11. Ženski nogometni klub "Dinamo" 6 0 0 6 4 36 -32 0

ŽNK Agram