Prva HNLŽ 20/21

U P N I G+ G- +/- B
3. Ženski nogometni klub "Dinamo" 8 5 0 3 19 9 10 15
4. ŽNK Agram 8 4 1 3 14 25 -11 13
3. ŽENSKI NOGOMETNI KLUB DONAT ZADAR 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Ženski nogometni klub Marjan 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Ženski nogometni klub Neretva Metković 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Ženski nogometni klub Osijek 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Ženski nogometni klub Split 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Ženski nogometni klub Viktorija 0 0 0 0 0 0 0 0

Prva HNLŽ kadetkinje 20/21

U P N I G+ G- +/- B
1. ŽNK Agram 8 7 1 0 101 0 101 22
7. Ženski nogometni klub "Dinamo" 7 3 1 3 21 12 9 10
1. HNK Gorica 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Nogometni klub nogometna škola Međimurje-Čakovec 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Slobodan 0 0 0 0 0 0 0 0
6. ŽENSKI NOGOMETNI KLUB DONAT ZADAR 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Ženski nogometni klub Marjan 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Ženski nogometni klub Neretva Metković 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Ženski nogometni klub Osijek 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Ženski nogometni klub Rijeka 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Ženski nogometni klub Split 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Ženski nogometni klub Viktorija 0 0 0 0 0 0 0 0

Prva HNLŽ pionirke 20/21

U P N I G+ G- +/- B
1. ŽNK Agram 8 8 0 0 54 2 52 24
5. Ženski nogometni klub "Dinamo" 7 4 0 3 29 12 17 12
1. HNK Gorica 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Nogometni klub nogometna škola Međimurje-Čakovec 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Slobodan 0 0 0 0 0 0 0 0
6. ŽENSKI NOGOMETNI KLUB DONAT ZADAR 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Ženski nogometni klub Marjan 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Ženski nogometni klub Neretva Metković 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Ženski nogometni klub Osijek 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Ženski nogometni klub Rijeka 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Ženski nogometni klub Split 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Ženski nogometni klub Viktorija 0 0 0 0 0 0 0 0

3. "A" ZNL MLAĐI PIONIRI 20/21

U P N I G+ G- +/- B
1. ŽNK Agram 12 10 0 2 56 13 43 30
2. NK Devetka 12 9 2 1 55 12 43 29
3. NK Sesvete 12 7 3 2 43 14 29 24
4. NK Čulinec 12 8 0 4 41 28 13 24
5. NK HAŠK 1903 10 6 3 1 43 18 25 21
6. NK Ivanja Reka 11 6 3 2 20 11 9 21
7. NK Croatia 98 11 5 1 5 23 19 4 16
8. NK Jarun 12 5 1 6 30 26 4 16
9. NK Bubamara 12 5 0 7 22 32 -10 15
10. GNK Zagrebački mali 10 4 0 6 28 39 -11 12
11. NK Sesvetski Kraljevec 12 4 0 8 11 61 -50 12
12. NK Ponikve 12 2 1 9 21 57 -36 7
13. NK Podsused 10 2 0 8 24 29 -5 6
14. Nogometni klub Coerver® Hrvatska 12 0 0 12 6 64 -58 0

3. "C1" ZNL LIMAČI 20/21

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Prigorje (Ž) 10 8 2 0 56 10 46 26
2. NK Sesvete 9 8 0 1 56 10 46 24
5. NK Ivanja Reka 10 5 0 5 38 40 -2 15
6. NK Čulinec 10 4 1 5 23 31 -8 13
7. NK Odra 9 4 1 4 19 33 -14 13
8. NK Kašina 10 4 0 6 20 28 -8 12
9. ŽNK Agram 10 1 0 9 9 44 -35 3
5. NK Kustošija 0 0 0 0 0 0 0 0
6. NK Polet (SK) 0 0 0 0 0 0 0 0
7. NK Trnovčica 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Ženski nogometni klub "Dinamo" 9 0 0 9 5 50 -45 0

ŽNK Agram