SENIORKE ODRADILE ČAKOVEC

Jučer su naše SENIORKE odradile redovno kolo gdje  smo u goste otišli u Čakovec.Tamo su nas vrlo srdačno ugosti naši sportski prijatelji iz NŠ MEĐIMURJE.U rano fazi utakmice smo bili već u velikom zaostatku od 2:0.Domaćim se orijentirao na kontra napad i uspio u svojem naumu.Dominirali smo u cijelom dijelu susreta međutim bez prevelike realizacije.Tek u nastavku susreta nastupio je brzi bliz krik i u dvije minute smo anulirali prednost domaćina.Kreće još veća opsada domaćih vrata međutim do kraja susreta nismo uspjeli realizirati niti jednu stopostotnu priliku.Na kraju podjela bodova gdje domaćin može biti puno zadovoljniji.Strijelkinja na utakmici MIHIĆx2.Čestitke svim djevojkama na prikazanom.

Nakon Čakovca u večernjim satima smo sa MLAĐIM PIONIRKAMA odradili redovna kola u ZNS ligi.

U prvoj utakmici smo udomaćili ŽNK DINAMO.Sigurna pobjeda od 6:0.

U drugoj utakmici su nam u goste stigle djevojke iz NK KRALJ TOMISLAV.Također sigurna pobjeda od 7:0.

Da nikog ne ističemo bravo za sve djevojke.