Jučer smo na terenima NK RUDEŠ u zamijeni domaćinstva ugostili naše sportske prijatelje iz slavonije.

Prve su na teren izašle naše KADETKINJE.Uraganski početak agramerki i igra koja je bila na nekom drugom nivou za protivnika.Nismo zabili ali za sve drugo kapa dole.U nastavku cure ipak slamaju protivnika i slave sigurnu pobijedu od 3:0.Strijelkinje DOŠENx2,VANJAK(11m).

Nakon KADETKINJA nastupile su i PIONIRKE.Početak utakmice kao iz filma.Naše pionirke su demonstrirale takvu eleganciju i moć da smo u prvo dijelu jednostavno bili druga dimenzija za osječanke.Prvi dio završava sa 4:0.U nastavku sve cure dobivaju minutažu i rezultat se ne mijenja bez obzira na sve naše prilike.Bravo za obe ekipe.Strijelkinje HARAMINAx2,VORIH,ROŠIĆ