NK Polet - ŽNK Agram 26.05.2019. (Limačice 3.ZNL - A)

NK Polet – ŽNK Agram   1:1

26.05.2019. (3.ZNL - A- LIMAČI(ce) 18/19)

Naše limačice su odigrale odličnu utakmicu u kojoj su uz angažiranu igru s dosta dobrih akcija izborile neriješen rezultat (1:1).

Utakmica je rezultatski  počela loše za ŽNK Agram jer NK Polet dolazi u vodstvo u prvim minutama utakmice. Ipak, angažiranom igrom i golom LARE PUHAK, na odmor se odlazi s poravnanim rezultatom. U nastavku je na obje strane bilo vrlo dobrih prilika no rezultat se nije mijenjao ponajviše zahvaljujući odličnim obranama naše golmanice ali i zbog iznimnog angažmana igračica u obrani.

Sve u svemu neriješeno je možda i najpošteniji rezultat s obzirom na pokazano s obje strane.

Slike s utakmice možete pogledati ovdje.

Igrale su: Dora Hrgović, Klara Petković, Korina Munivrana, Lana Rehak, Lana Ciglević (C), Lana Klobučarević (G), Lara Abrashi, Monika Bekić, Neva Sviben, Nika Kojc i Lara Puhak