Prva HNLŽ 18/19

U P N I G+ G- +/- B
1. Ženski nogometni klub Split 18 17 1 0 105 6 99 52
2. Osijek 18 16 1 1 117 9 108 49
3. Ženski nogometni klub "Dinamo" 18 10 1 7 52 35 17 31
4. Agram 18 9 0 9 36 37 -1 27
5. ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA" 18 8 2 8 40 43 -3 26
6. Viktorija 18 6 3 9 23 54 -31 21
7. Katarina Zrinski 18 5 4 9 24 65 -41 19
8. Pregrada 18 6 1 11 21 69 -48 19
9. Ženski nogometni klub Marjan 18 5 3 10 34 57 -23 18
10. Ženski nogometni klub "Rijeka" 18 0 0 18 7 84 -77 -3

HNLŽM - pionirke "Centar" 18/19

U P N I G+ G- +/- B
1. Agram 12 10 1 1 68 5 63 31
2. Nogometni klub nogometna škola Međimurje-Čakovec 12 8 3 1 58 9 49 27
3. Ženski nogometni klub "Rijeka" 12 7 2 3 47 9 38 23
4. Ženski nogometni klub "Dinamo" 12 6 2 4 69 10 59 20
5. Pregrada 12 3 0 9 14 62 -48 9
6. Katarina Zrinski 12 2 0 10 9 87 -78 6
7. Lepoglava 12 2 0 10 4 87 -83 6
8. Odra 0 0 0 0 0 0 0 -6

4. ZNL - MLAĐI PIONIRI 18/19

U P N I G+ G- +/- B
1. Kustošija 24 22 1 1 138 20 118 67
2. Devetka 24 16 7 1 90 26 64 55
3. Prigorje M 24 14 3 7 64 36 28 45
4. Agram 24 14 2 8 46 29 17 44
5. Maksimir 24 12 6 6 87 47 40 42
6. Prigorje Ž 24 12 3 9 60 59 1 39
7. Škola nogometa Maksimir 24 10 5 9 67 57 10 35
8. Čulinec 24 8 3 13 47 68 -21 27
9. Sloga-Gredelj 24 6 2 16 38 76 -38 20
10. Jarun 24 6 2 16 36 97 -61 20
11. Nogometni klub Coerver® Hrvatska 24 5 3 16 29 77 -48 18
12. Hrvatski Leskovac 24 6 0 18 41 119 -78 18
13. Bubamara 24 4 5 15 34 66 -32 17
14. Mladost DD 0 0 0 0 0 0 0 0

HNLŽM - kadetkinje "Centar" 18/19

U P N I G+ G- +/- B
1. Agram 18 17 1 0 171 7 164 52
2. Ženski nogometni klub "Rijeka" 18 16 1 1 125 9 116 49
3. Nogometni klub nogometna škola Međimurje-Čakovec 18 12 2 4 78 21 57 38
4. Ženski nogometni klub "Dinamo" 18 10 1 7 96 32 64 31
5. 4 RIJEKE KARLOVAC 18 10 1 7 59 30 29 31
6. Pregrada 18 8 2 8 54 27 27 26
7. Lepoglava 18 4 1 13 19 102 -83 13
8. Koprivnica 18 3 0 15 20 120 -100 9
9. Odra 18 4 0 14 18 140 -122 8
10. Katarina Zrinski 18 1 1 16 18 170 -152 4
11. ŽENSKI NOGOMETNI KLUB"VRBOVEC" 0 0 0 0 0 0 0 -6

3.ZNL - A- LIMAČI 18/19

U P N I G+ G- +/- B
1. Utrina 24 22 2 0 157 30 127 68
2. Hrvatski Leskovac 24 20 2 2 118 19 99 62
3. Šparta-Elektra 24 17 1 6 86 48 38 52
4. Gavran 2003 24 14 2 8 74 65 9 44
5. Polet 24 12 3 9 57 53 4 39
6. Sloga-Gredelj 24 9 3 12 51 71 -20 30
7. Odra 24 8 5 11 44 60 -16 29
8. Sava 24 8 3 13 36 62 -26 27
9. Botinec 24 7 4 13 38 66 -28 25
10. Blato 24 6 5 13 32 53 -21 23
11. Agram 24 5 7 12 43 92 -49 22
12. Zelengaj 1948 24 4 4 16 62 113 -51 16
13. Podsused 24 1 5 18 22 88 -66 8

ŽNK Agram