Prva HNLŽ 19/20

U P N I G+ G- +/- B
1. Osijek 13 13 0 0 97 5 92 39
2. Ženski nogometni klub Split 13 12 0 1 115 2 113 36
3. Ženski nogometni klub "Dinamo" 13 9 0 4 49 16 33 27
4. ŽENSKI NOGOMETNI KLUB "NERETVA" 13 5 1 7 23 51 -28 16
5. Agram 13 5 0 8 25 65 -40 15
6. Viktorija 13 3 0 10 10 77 -67 9
7. Katarina Zrinski 13 2 2 9 12 68 -56 8
8. Lepoglava 13 1 1 11 13 60 -47 4

3. "A" - ZNL - MLAĐI PIONIRI 19/20

U P N I G+ G- +/- B
1. Agram 12 10 1 1 50 7 43 31
2. Kustošija 12 9 0 3 50 21 29 27
3. HAŠK 12 8 1 3 50 15 35 25
4. Devetka 12 8 1 3 32 27 5 25
5. Rudeš 12 7 3 2 51 12 39 24
6. Sesvete 12 7 0 5 49 28 21 21
7. Hrvatski Dragovoljac 12 5 1 6 40 23 17 16
8. Mladost Buzin 12 5 1 6 33 33 0 16
9. Nogometni klub Coerver® Hrvatska 12 4 1 7 31 34 -3 13
10. Jarun 12 2 0 10 19 50 -31 6
11. GRAĐANSKI NOGOMETNI KLUB "ZAGREBAČKI MALI" 12 2 1 9 13 79 -66 6
12. Podsused 12 0 0 12 5 94 -89 0

3. "D1" - ZNL LIMAČI 19/20

U P N I G+ G- +/- B
1. Prečko 13 10 2 1 45 17 28 32
2. Sesvetski Kraljevec 14 9 2 3 55 21 34 29
3. Sava Jakuševec 13 9 0 4 50 31 19 27
4. Mladost Buzin 14 7 2 5 38 30 8 23
5. Brezovica 14 6 2 6 48 32 16 20
6. Agram 14 5 2 7 34 47 -13 17
7. Sloga-Gredelj 14 5 2 7 38 56 -18 17
8. Mladost DD 14 4 2 8 31 41 -10 13
9. Jarun 14 3 1 10 39 63 -24 10
10. ZET 14 3 1 10 20 60 -40 10

HNLŽM - kadetkinje CENTAR 19/20

U P N I G+ G- +/- B
1. Agram 12 11 1 0 157 4 153 34
2. Ženski nogometni klub "Rijeka" 11 9 1 1 77 7 70 28
3. Ženski nogometni klub "Dinamo" 12 9 1 2 69 11 58 28
4. Nogometni klub nogometna škola Međimurje-Čakovec 12 8 1 3 68 16 52 25
5. ŠNK Frankopan 12 7 0 5 34 49 -15 21
6. 4 RIJEKE KARLOVAC 12 6 1 5 32 32 0 19
7. Pregrada 12 6 0 6 40 28 12 18
8. Lepoglava 11 4 0 7 17 51 -34 12
9. HNK Gorica 12 3 0 9 19 78 -59 9
10. Koprivnica 12 2 1 9 13 64 -51 6
11. Odra 12 2 0 10 7 98 -91 5
12. Katarina Zrinski 12 1 0 11 16 111 -95 3

HNLŽM - pionirke CENTAR 19/20

U P N I G+ G- +/- B
1. Agram 10 10 0 0 137 0 137 30
2. Nogometni klub nogometna škola Međimurje-Čakovec 10 9 0 1 97 3 94 27
3. Ženski nogometni klub "Dinamo" 10 7 0 3 57 22 35 21
4. Ženski nogometni klub "Rijeka" 9 4 1 4 20 21 -1 13
5. Lepoglava 8 4 1 3 20 33 -13 13
6. Katarina Zrinski 10 3 2 5 8 32 -24 11
7. 4 RIJEKE KARLOVAC 10 2 1 7 8 43 -35 7
8. Koprivnica 9 2 1 6 6 74 -68 7
9. Graničar 9 1 3 5 8 56 -48 6
8. Pregrada 0 0 0 0 0 0 0 0
8. ŽENSKI NOGOMETNI KLUB"VRBOVEC" 0 0 0 0 0 0 0 0

ŽNK Agram