Prva HNLŽ 20/21

U P N I G+ G- +/- B
1. ŽNK Agram 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Ženski nogometni klub "Dinamo" 0 0 0 0 0 0 0 0
3. ŽENSKI NOGOMETNI KLUB DONAT ZADAR 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Ženski nogometni klub Marjan 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Ženski nogometni klub Neretva Metković 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Ženski nogometni klub Osijek 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Ženski nogometni klub Split 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Ženski nogometni klub Viktorija 0 0 0 0 0 0 0 0

Prva HNLŽ kadetkinje 20/21

U P N I G+ G- +/- B
1. HNK Gorica 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Nogometni klub nogometna škola Međimurje-Čakovec 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Slobodan 0 0 0 0 0 0 0 0
4. ŽNK Agram 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Ženski nogometni klub "Dinamo" 0 0 0 0 0 0 0 0
6. ŽENSKI NOGOMETNI KLUB DONAT ZADAR 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Ženski nogometni klub Marjan 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Ženski nogometni klub Neretva Metković 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Ženski nogometni klub Osijek 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Ženski nogometni klub Rijeka 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Ženski nogometni klub Split 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Ženski nogometni klub Viktorija 0 0 0 0 0 0 0 0

Prva HNLŽ pionirke 20/21

U P N I G+ G- +/- B
1. HNK Gorica 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Nogometni klub nogometna škola Međimurje-Čakovec 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Slobodan 0 0 0 0 0 0 0 0
4. ŽNK Agram 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Ženski nogometni klub "Dinamo" 0 0 0 0 0 0 0 0
6. ŽENSKI NOGOMETNI KLUB DONAT ZADAR 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Ženski nogometni klub Marjan 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Ženski nogometni klub Neretva Metković 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Ženski nogometni klub Osijek 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Ženski nogometni klub Rijeka 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Ženski nogometni klub Split 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Ženski nogometni klub Viktorija 0 0 0 0 0 0 0 0

3. "A" ZNL MLAĐI PIONIRI 20/21

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Devetka 3 3 0 0 25 1 24 9
2. NK Sesvete 3 3 0 0 16 5 11 9
3. ŽNK Agram 3 2 0 1 8 6 2 6
4. NK HAŠK 1903 3 1 2 0 8 4 4 5
5. NK Ivanja Reka 3 1 1 1 7 9 -2 4
6. NK Podsused 2 1 0 1 14 11 3 3
7. GNK Zagrebački mali 2 1 0 1 3 2 1 3
8. NK Croatia 98 2 1 0 1 4 3 1 3
9. NK Jarun 3 1 0 2 6 6 0 3
10. NK Čulinec 3 1 0 2 10 11 -1 3
11. NK Bubamara 3 1 0 2 6 12 -6 3
12. NK Sesvetski Kraljevec 3 1 0 2 4 28 -24 3
13. NK Ponikve 3 0 1 2 7 10 -3 1
14. Nogometni klub Coerver® Hrvatska 2 0 0 2 1 11 -10 0

3. "C1" ZNL LIMAČI 20/21

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Prigorje (Ž) 2 2 0 0 12 2 10 6
4. NK Kašina 1 1 0 0 3 0 3 3
5. NK Odra 1 1 0 0 4 1 3 3
3. NK Ivanja Reka 2 1 0 1 11 8 3 3
7. NK Čulinec 1 0 1 0 1 1 0 1
5. NK Kustošija 0 0 0 0 0 0 0 0
6. NK Polet (SK) 0 0 0 0 0 0 0 0
7. NK Trnovčica 0 0 0 0 0 0 0 0
9. NK Sesvete 1 0 0 1 2 5 -3 0
10. ŽNK Agram 2 0 0 2 1 11 -10 0
11. Ženski nogometni klub "Dinamo" 2 0 0 2 2 13 -11 0

ŽNK Agram